Hikayemiz

Triangle Group 1989 yılında bir grup mühendis ve teknisyen tarafından kurulmuştur ve mühendislik çalışmaları, inşaat işleri ve binaların bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. Daha sonra kadrolarının çeşitli mühendislik ve ticari faaliyetleri içerecek şekilde gelişmesiyle grubun işi gelişti ve sonuç olarak aşağıdaki bölümleri izleyen birçok uzmanlık oluşturuldu:

Mimari Tasarım ve Dekorasyon Bölümü:

Konut ve ticari binaların (villalar – alışveriş merkezleri – oteller – mağazalar – kafeler) tasarımını içerir ve müşterilerimiz arasında tam bir memnuniyet sağlamak için en yüksek tasarım temellerinde gerçekleştirilir. Bu, aralarındaki uyumu sağlamak ve kullanımda en yüksek konfor düzeyini elde etmek ve farklı ve tutarlı yapı malzemeleri kullanarak lüks ve sofistike izlenimi ile mekanlardan en iyi şekilde yararlanmak için mimari tasarım ve mekanların incelenmesini içerir. İşler:

Metal ve beton tesisatların ve salonların incelenmesi ve uygulanması. Helikopterler ile sertleştirme ve iyileştirme ile endüstriyel zeminlerin uygulanması. Renkli ve baskılı zemin ve zemin sistemlerinin uygulanması.

Malzeme ve pazarlama departmanı:

Yapı ve yalıtım malzemeleri (su, termal) beton katkı maddeleri (plastikleştiriciler, sertleştiriciler, sertleştirici hızlandırıcılar, epoksiler, Robotlar, yapıştırıcılar …) fibrin kıllar çatlak, beton ve alçıtaşı önler

tasarım Bölümü :

Renkli ve sızdırmaz zeminler. Doğal taş, fayans, yapay taş, endüstriyel granit ve mozaiğin değiştirilmesi