Ticari ve endüstriyel

  • çevre dostu tasarım İçeride bar ve benzersiz dekora sahip İngiliz tarzında sabit oturma köşeleri ile rahat bir atmosfer yaratmak için kafe içindeki bitkiler ve yeşil alanlar

  • Proje için oluşturulan tasarım konsepti aşağıdaki dört temele dayanmaktadır : Gizli kapıların stratejik kullanımıyla geçici özel toplantılar oluşturma ; İşbirliğine dayalı ve gizli çalışma alanlarını kolaylaştırın ; Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özel tasarlanmış formülasyonları ile dikkat çekmeye değer bitirir ve hayat dolu bir atmosfer verir.

  • Dış tasarım mimariye paralel bir konsept ile oluşturuldu, fitness ile sağlık arasındaki ve doğa ile bitkiler arasındaki çapraz bağ iç ve dış tasarım için önemliydi. Tavandan başlayıp yere inen dalganın hareketi, binanın malzeme seçiminde ve kullanımında da iddiasını göstermektedir. Romance yapıda cam ve mermer gibi yansıtıcı malzemeler kullanılarak istenilen etki elde edilir

  • Mekan dekoru aydınlatmanın ve açık alanların size rahatlık hissi vermesi üzerine in؛a edilmi؛ olup, en doğru alanların kullanımını mekanı daha büyük hale getirerek aynı zamanda ziyaretçinin mobilyaları farklı gِrünümlerden gِrmesini sağlamaktadır.

  • Bu proje için ِzel olarak tasarlanan mobilya ve dekor, çağda؛ tasarımlar ile geleneksel Ortadoğu unsurları arasında dengeli, eğlenceli ve konforlu bir ortam yaratmak için Triangle Group tarafından ِzenle seçildi.

 
  • Dükkanların en önemli özelliği, insanları kendine çekecek ve onları mağazaya girip keşfetmeye itecek şekilde iç dekorasyonu dur, Bu nedenle, daha güzel bir dekor denklemi ve daha fazla satış elde etmek için ticari mağazanızın dekoruna nasıl dikkat çekeceğimize odaklanıyoruz.

  • Anaokulunun tasarımı o kadar belirgindir ki çocuk kendisini keyifli ve rahat bir yerde hisseder. becerilerini geliştirmesine yardımcı olur ve çocuğa güvenliği ve çocuğun hayal gücünü genişleten renklerin tutarlılığı için korkmadan onun içinde hareket etmesi için yeterli alan sağlar.

  • Bu geleneksel restoranın özü, üç ana tasarım öğesinin kesişme noktasında yatmaktadır : muhteşem siyah ve sarı renklerin, süslü yüzeylerin ve dokunmuş geometrik desenlerin yan yana gelmesi Muhteşem restoran, ziyaretçiler için bir rahatlık atmosferi yaratmak için doğal renklerle iç içe geçmiş oymalı paneller ve tavanın uyumlu rengiyle renkli duvarlara sahiptir