Ana Sayfa

TRIANGLE GROUP

Triangle Group, tasarımları ve yürüttüğü projeleri ile en iyi iç ve dış tasarım firmalarından biri olarak kabul edilmektedir Verimlilik ve etkinlik açısından.
Triangle Group, lüks iç tasarım ve ev dekor hizmetleri sunan, eksiksiz hizmet veren bir iç tasarım firmasıdır. Hizmetlerimiz, hem konut hem de ticari projeler için iç tasarım, mimari, çevre düzenlemesi ve armatürleri içerir.
İç mimar ve dekoratörlerden oluşan ekibimiz, zemin alanlarını zarif alanlara dönüştürme konusunda deneyim kazanmıştır. Yılların yerel ve uluslararası deneyimine dayanarak, müşterilerimizin saraylarını tasarlarken sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlayan modern formüller geliştirdik.

Projelerimiz

  • çevre dostu tasarım İçeride bar ve benzersiz dekora sahip İngiliz tarzında sabit oturma köşeleri ile rahat bir atmosfer yaratmak için kafe içindeki bitkiler ve yeşil alanlar

  • Dükkanların en önemli özelliği, insanları kendine çekecek ve onları mağazaya girip keşfetmeye itecek şekilde iç dekorasyonu dur, Bu nedenle, daha güzel bir dekor denklemi ve daha fazla satış elde etmek için ticari mağazanızın dekoruna nasıl dikkat çekeceğimize odaklanıyoruz.

  • Dış tasarım mimariye paralel bir konsept ile oluşturuldu, fitness ile sağlık arasındaki ve doğa ile bitkiler arasındaki çapraz bağ iç ve dış tasarım için önemliydi. Tavandan başlayıp yere inen dalganın hareketi, binanın malzeme seçiminde ve kullanımında da iddiasını göstermektedir. Romance yapıda cam ve mermer gibi yansıtıcı malzemeler kullanılarak istenilen etki elde edilir

  • Proje için oluşturulan tasarım konsepti aşağıdaki dört temele dayanmaktadır : Gizli kapıların stratejik kullanımıyla geçici özel toplantılar oluşturma ; İşbirliğine dayalı ve gizli çalışma alanlarını kolaylaştırın ; Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özel tasarlanmış formülasyonları ile dikkat çekmeye değer bitirir ve hayat dolu bir atmosfer verir.

HİZMETLERİMİZ

İLETİŞİMDE KALIN